У ресторані в Таїланді за столами сидять панди, щоб люди дотримувались соціальної дистанції

Фото: Instagram maison.saigon
Ой, забули уточнити, - панди плюшеві, а не справжні.?

У Таїланді поступово теж скасовують обмеження щодо захисту від поширення коронавірусу - відкривають ресторани та кафе, пише Bored Panda. Але, щоб місцеві жителі повністю не рослаблялись та дотримувались ще соціальної дистанції, придумують різні способи їм це нагадувати.

От, наприклад, один бангкокський ресторан знайшов ідеальне, на нашу думку, рішення, щоб люди пам`ятали про правило дистанції. Власники закладу посадили за столи плюшевих панд, які допомагають відвідувачам бути на безпечній дистанції одне від одного. А ще вони можуть скласти цікаву та приємну компанію тим, хто прийшов до ресторану сам. Ну, і звісно - такі іграшкові ведмедики покращують настрій своєю мі-мі-мішністю. Ду-у-уже покращують настрій.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту