У Римі пластикові пляшки тепер можна обміняти на білети в метро

Photo by Serenity Mitchell on Unsplash
Влада міста хваляться, що це - перша подібна ініціатива серед усіх європейських столиць.

Відтепер у Римі за кожні 30 зібраних пластикових пляшок будь-хто може отримати квиток на проїзд в метро (кожна здана пляшка буде оцінюватися у 5 центів). Як повідомляє italia-ru.com, це нова ініціатива, яка на експериментальній основі буде працювати протягом наступних 12 місяців на кількох станціях.

Зокрема, участь у експерименті беруть станція Cipre на лінії A, Piramide на лінії B і San Giovanni на лінії C.

Спеціальний автомат прийматиме пластикові пляшки і передаватиме інформацію через спеціальний додаток. Пасажири отримають "екобонус" за кожну пляшку будь-якого формату, відправлену в автомат, який потім буде зарахований на віртуальний гаманець додатку шляхом накопичення балів.

"Ми можемо сказати, що є першою великою європейською столицею, яка представила це нововведення. Автомат, який приймає пластикові пляшки і видає кредит на покупку квитків, на даний момент є тільки в Римі", - сказала мер Вірджинія Раггі.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту