У Сан-Франциско з'явився величезний мурал - портрет Грети Тунберг (фото)

Фото: Instagram artribune
Зображення шведської школярки-екоактивістки на будівлі - 18 метрів заввишки.

У Сан-Франциско, США, з'явився гігантський мурал із зображенням Грети Тунберг, пише Reuters.

Портрет 16-річно дівчинки еко-активістки намалював аргентинський художник Андрес Петреселлі, ще відомий як Cobre. У висоту зображення Грети на будівлі - аж 18 метрів, та 9 метрів по ширині.

Відкрили мурал за декілька годин після того, як шведська школярка-екоактивістка оголосила, що їде США на конференцію ООН, яка пройде у Мадриді, на судні, адже від авіаперельотів, як відомо, Грета відмовляється.  Каже, що такий транспорт приносить найбільшу шкоду для довкілля. 

Андрес Петреселлі малює зазвичай на політичну, релігійну чи спортивну тематику. Але зображення на вулиці Сан-Франциско - своєрідне виключення.

"Цей мурал - особливий... Я відчуваю себе причетним до її діяльності, тому що думаю, що вона справжня. Якщо я порівняю цю роботу з іншими своїми роботами, то вона найполітизованіша з усіх", - сказав 32-річний художник, коли представляв мурал. 

Фінансувала створення мурала некомерційна організація, що займається питаннями захисту довкілля OneAtmosphere.org. Виконавчий директор організації Пол Скотт сказав, що сподівається, що такий мурал буде мобілізувати молодь світу на рух проти кліматичних змін.

Матерiали по темi
Леонардо Ді Капріо поспілкувався з Гретою Тунберг та назвав її "лідером нашого часу" (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту