Фото: nintendo.com

У школах Великобританії дітей навчатимуть завдяки відеоіграм

Рішення обумовлено тим, що відеоігри розвивають розумові здібності людини.

Уряд Британії у тестовому режимі вніс відеоігри у шкільну освітню програму.

Як повідомляє PCGames, дітей навчатимуть різних життєвих навичок на консолях Nintendo Switch - гібриді домашніх ігрових приставок і портативної ігрової системи. Пропозицію внесли Digital Schoolhouse - некомерційна організація, яка займається популяризацією комп'ютерної грамотності та кіберспорту.

Відеоігри допоможуть учням розвивати навички програмування. Крім того, вони будуть розвивати соціальні навички - наприклад, вміння працювати в команді та спілкуватися.

В експерименті візьмуть участь понад 30 тисяч учнів. Рішення ввести відеоігри для навчання в школах базується на дослідженні Інституту людини у Берліні, яке доводить позитивний вплив приставок на утворення нейронних зв'язків у мозку. Виходячи з дослідження, відеоігри покращують просторову орієнтацію, пам'ять, стратегічне мислення і розвивають моторику.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту