У Шотландії лисиця вкрала телефон і зняла про це кліп (відео)

Photo by Peter Lloyd on Unsplash
Тварина затягла гаджет в ліс, але потім його позбулася.

Нові технології все більше опановують не лише люди, а й тварини. Не встигли ми насолодитися відеоселфі від орла, який вкрав камеру і зняв свій політ, як вже з'явилася свіжа "кіноновинка" з тваринного світу - цього разу від лисички.

Шотландець Ділан Халборн вирішив сфотографувати лисицю, яку помітив біля роботи. Тварина охоче позувала, тому хлопець задумав зняти відео. Він поклав включений телефон у траву і сховався. Однак лисиця відразу ж знайшла гаджет і втекла з ним до лісу, пише vokrugsveta.ua.

Пізніше Ділан знайшов телефон, на якому виявився зафільмованим момент викрадення. Там видно, як хижачка миттю вирахувала, де ховається гаджет, ретельно його обнюхала, заглянула прямо в камеру і, переконавшись, що знахідка безпечна, потягла смартфон в ліс. Вийшла чудова короткометражка, насолоджуйтеся 😄🦊

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту