У Шотландії почали випускати віскі в упаковках, які не шкодять екології

Фото: Rock Rose Gin
Нові упаковки для алкоголю схожі на пакетики соку Capri-Sonne.

"Пити джин та думати про природу", - такий дивіз придумав "Йод" дізнавшись про новаторство однієї шотландської дистилерії. Вони почали випускати свій джин в упаковках, які не зашкодять потім нашому довкіллю.

Компанія Rock Rose придумала нову тару для свого джину, вона, до речі повністю нагадує упаковку улюбленого соку Capri-Sonne. Це такий пакетик з пластиковим клапаном зверху, пише Food and Drink

Фото: Rock Rose Gin

Після того, як ви випили джин, упаковку не викидаєте, а безкоштовно надсилаєте назад виробнику поштою. На заводі такі пакетики будуть перероблювати та виготовляти нові. І таким чином компанія уникне будь-яких відходів, які зашкодять екології. 

Додамо, що це не перша розробка Rock Rose у сфері пакування: раніше шотландський виробник виготовляв для джину керамічні пляшки ручної роботи.

Тому, купуючи їх алкоголь, у споживачів, як мінімум, з одного аспекту совість гризти перестане - природі вони в такі моменти не шкодять. А от собі... Це вже наступне питання.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту