Фото: Unsplash

У шотландських барах заборонили вмикати музику, щоб зменшити ризик заразитися коронавірусом

Те ж стосується гучних телевізорів.

Уряд Шотландії придумав спосіб, як посилити заходи безпеки в барах і ресторанах.

Згідно з BBC, у закладах тепер не можна вмикати музику, а телевізори повинні вести мовлення на мінімальній гучності. Влада сподівається, що завдяки цьому людям не доведеться нахилятися за столиками, щоб краще чути одне одного.

Крім того, ресторани повинні максимально мінімізувати можливість створення черг, стимулюючи сервіс онлайн-бронювання. А гостям рекомендували утриматися від баркроулінгу - тобто прогулянок від бару до бару.

Чи задоволені новими правилами власники барів? Ні. Вони обурені тим, що влада заборонила вмикати в приміщеннях музику, яка є способом створення відповідної атмосфери. Деякі власники барів пропонують змінити заборону на зменшення рівня гучності музики, але не прибирати її назовсім. Люди зможуть тоді чути одне одного і їм не доведеться порушувати соціальну дистанцію.

Крім того, відсутність музики може дати зворотний ефект. Відвідувачам стане нудно в барах і вони почнуть влаштовувати вечірки вдома.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту