Фото: Володимир Мула

В гостях у WhatsApp: секс заборонено, алкоголь дозволено

Навряд чи Ян Кум, що народився і виріс у Фастові, ще якихось 10 років тому, думав, що його стартап завоює весь світ, зробить його мільярдером та стане каталізатором найбільших потрясінь у свідомому житті. "Йод" побував у лігві його дітища – в Кремнієвій долині!

Як усе починалося

Ян Кум. Фото: Facebook

Переїхавши до Каліфорнії на початку дев’яностих із містечка Фастів, що на Київщині, кмітливий хлопець почав "літрами" ковтати знання у  галузі інформаційних технологій та програмування. Англійську Ян "увібрав" доволі швидко, тому до університету Сан-Хосе, штат Каліфорнія, вступив без особливих труднощів. Там він познайомився з Брайаном Ектоном, який допоміг хлопцю потрапити на роботу в Yahoo.

У 2007 Кум разом з Ектоном пішли з Yahoo та зосередилися на власних розробках. Через два роки світ побачив першу і дуже примітивну версію мобільного додатку під назвою WhatsApp. Однак уже на початку 2014-го у сервіса було понад 400 млн. користувачів.

Усе це дійство відбувалося у Кремнієвій долині, результати роботи Кума та Ектона не могли не зачепити іншого стартапера - Марка Цукерберга. На той час компанія останнього досягла капіталізації у понад $200 млрд. І щоб не стояти осторонь та безнадійно кліпати очима на різко зростаючу аудиторію WhatsApp, кмітливі власники Facebook зробили пропозицію Куму та Ектону у розмірі 19 млрд. зелених: 4 млрд. – грошима, 12 млрд. - акціями Facebook, 3 млрд. - різного роду бонусами власникам та працівникам WhatsApp. І вони погодилися.

Ця угода стала найбільшою в індустрії стартапів, а їхні програмісти перебралися у блок № 10 кампусу Facebook у Кремнієвій долині за адресою: Hacker Way, Menlo Park, CA, 94025.

І ми вже тут! Правда, Кума та Ектона не застали, бо через стратегічні розбіжності із Цукербергом вони залишили WhatsApp та займаються власними справами…

Більшість працює в режимі сови

Нині над WhatsApp, що обслуговує потреби понад 1,5 млрд користувачів, працює 400 людей. Однак, блукаючи коридорами їхнього офісу, я зустрів лише десяток, не більше.

Графік і стиль роботи працівників особливо нічим не відрізняється від працівників Facebook (читайте репортаж "В гостях у Фейсбука"), а відповідно робочий час тут не є нормованим. На 9 ранку приходити зовсім не обов’язково. Тому цілком нормально, що левова частка штату працює у режимі сови.

Компанія займає лише два поверхи у блоці №10. Корпоративної ідентики тут критично мало. Про те, що ти перебуваєш в офісі  WhatsApp, свідчить хіба що стіна з раритетними фото працівників-першопрохідьців компанії та величезний гіпсокартонний логотип мегапопулярного мобільного додатку.

Фото: Володимир Мула

Попри те, що WhatsApp не може похизуватися роздутим штатом, працівники доволі професійно тримають удар та розвивають потужну інфраструктуру:

  • щодня користувачі WhatsApp генерують понад 2 млрд. дзвінків
  • кількість відеодзвінків через WhatsApp - більше 2 млрд. хвилин
  • через WhatsApp щодня надходить понад 65 млрд. текстових повідомлень
  • у Китаї додатком користуються понад 4 млн. людей
  • у Індії – 250 млн.
  • 180 країн забезпечують доступ та 12 країн блокують WhatsApp
Та сама стіна з фотографіями працівників-першопрохідців WhatsApp, стилізовані під старовину. Фото: Володимир Мула

Потрапити сюди на роботу можна лише через Facebook. Тут працює єдиний HR-департамент, який шукає персонал також і для Instagram, WhatsApp та Oculus. Пояснюється це просто: якщо претендент не підходить за деякими критеріями одній компанії, його охоче може "зачепити" інша.

Зарплата у WhatsApp більше, ніж просто приємна! Програмісти заробляють $11 тис. на місяць, технічний персонал – майже $6 тис.

Тест на профпридатність від колег

Разом з цим чимало працівників перед виконаннями своїх безпосередніх обов’язків підписують договір про нерозголошення корпоративних правил, тож дізнатися щось секретне про WhatsApp - доволі проблематично. Проте деякі цікавинки вивідати мені усе-таки вдалося.

Двічі на рік кожен працівник WhatsApp проходить своєрідний тест. Тестує не лише шеф, а й колеги. На того, хто підпав під перевірку на профпридатність пишуть рекомендаційні листи. Далі – аналіз і порівняння з результатами попередніх тестів. І зрештою висновок: варто чи ні керівництву платити працівнику шалену зарплату. Для "слухняних хлопчиків" передбачені доволі пристойні грошові бонуси, а для ледащ – типовий набір проблем, зокрема - статус безробітного.

Фото: Володимир Мула

Але не можна стверджувати, що у компанії працюють виключно підлабузи, які й оком не моргнуть, щоб "здати" тебе керівництву. Навпаки - колектив доволі дружній.

Для того, щоб життя не видавалося нудним і похмурим, у компанії організовують гуртки за інтересами: фанати блокчейну (заробіток на кріптовалюті. – Ред.) чи вмільці різьблення по дереву час від часу збираються на Happy hour (щаслива година). На кожну групу виділяється певний бюджет, який команда може витрачати на атрибутику або солодощі.

Також існують чимало спортивних гуртків зі значно більшими бюджетами. Компанія заохочує своїх працівників займатися спортом і змагатися між корпораціями.

Великі збіговиська відбуваються двічі або тричі на рік. Facebook, наприклад, орендує стадіон чи гігантську залу, щоб помпезно та з розмахом відсвяткувати Різдво, День подяки чи річницю створення компанії.

Табу на кохання

 

 

Як розповіли мені місцеві, палити на території кампусу суворо заборонено. Як і займатися сексом. І якщо сигаретами ти можеш насолодитися у спеціально відведених зонах, то з коханням можуть виникнути серйозні проблеми.

 

 

Існує правило, згідно з яким романтичні стосунки між працівниками – табу. І якщо ти все-таки "запав" на колегу, треба негайно мчати до менеджера і сповістити про свої романтичні наміри. Останній зробить усе, щоб ви більше не працювали в одній команді.

 

 

Щодо алкоголю, то він тут не заборонений. В офісі є невеличкий бар з випивкою на будь-які й навіть вибагливі смаки. Проте пити самому і щодня тут вважається поганим тоном. Інша справа – разом з командою. Тоді на кількість випитого ніхто не зважатиме.

Замість післямови

А взагалі компанія справила на мене доволі позитивне враження. WhatsApp з мізерним штатом працівників примудряється зберігати незалежність від Facebook, розвивати нові ринки та нарощувати аудиторію. І хоча компанія уже тривалий час розвивається без власного ідеолога, вона продовжує бути чудовим місцем для накопичення досвіду.

Утім, викарабкатися нагору та стати типовим "білим комірцем" тут практично нереально. Адже керівних посад у WhatsApp критично мало.

Володимир Мула
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту