У Швеції придумали нову вакансію мрії

Фото: Unsplash by Sam Solomon
Обов`язків мало, а грошей обіцяють платити багато.

У Швеції з`явилась нова вакансія. Ну просто - вакансія мрії. Вона полягає в наступному: потрібно вранці та ввечері приїжджати на залізничну станцію в Гетеборзі та в суворо визначений час вмикати і вимикати світло. В інший час можна займатися будь-чим. Також умовою є те, що не можна поєднувати цю посаду з іншою зайнятістю, пише BURO.

Зарплатню обіцяють щомісяця теж не маленьку - 2300 доларів. До того ж обіцяють, щороку сума буде рости на 3,2%. Вихідні дні, відпустки і пенсія також передбачені. Більш того, успішного кандидата обіцяють не звільняти до самої смерті або доти, доки він сам не захоче покинути робоче місце.

Насправді - це арт-проєкт художників Симона Голдіна і Якоба Сеннебю. Назвали його "Вічна зайнятість". Але пропозиція швидко стала цілком реальною. Для зарплатних виплат створили фонд, в який Національна художня рада Швеції і Управління транспортом перерахували 650 тисяч доларів. Проєктом автори хотіли привернути  увагу до проблеми стабільності на роботі.

Правда, розглядати заявки кандидатів почнуть аж у 2025 році, а саму залізничну станцію ще будують і відкриють тільки до 2026-го.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту