Фото: Gustav Lundin/Wikipedia

У Швеції продають село, якому понад 300 років

За космічні гроші.

У Швеції, на околиці Стокгольма розташоване село Сатра Брунн (Sätra brunn). Його заснували в 1700 році, і тепер воно продається за €6,6 мільйона.

Про це пише CNBC.

Усе почалося, коли три століття тому лікар Самуель Скрагге знайшов на цій території цілюще джерело. Дізнавшись про чисту воду, навколо джерела почали будувати свої особняки олігархи, і з часом селище почало розростатися.

Потім село кілька разів продавали. Остання покупка відбулася у 2002 році, коли поселення викупили 16 підприємців. Ті побудували в межах села спа-центр.

Покупцеві, який придбає село зараз, відійдуть усі будинки, розташовані на 27 гектарах землі, а також 34 гектари полів. Поселення є підприємством, тому купити його може будь-хто.

Вода в Сатра Брунн є однією з найчистіших у Швеції.

Фото: satrabrunn.se
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту