У Швейцарії представили новий вид шоколаду - веселковий

Фото: ethz.ch
При цьому рецепт ласощів ніяк не змінювали, просто використали нові технології.

Тримайте новинку, яку в Швейцарії представили до Всесвітнього дня шоколаду (відзначається 11 липня) - веселковий шоколад. Інженери навчилися наносити на поверхню шоколаду мікроскопічний візерунок, який відображає і заломлює світло, створюючи переливчасте райдужне забарвлення, пише Naked Science. Для цього до традиційного рецепту не потрібно домішувати жодні добавки, технологія тут зовсім інша.

Фото: ethz.ch

Як розповіли в Швейцарській вищій технічній школі в Цюріху (ETH Zurich), потрібне забарвлення визначається не наявністю пігментів, які поглинають світло одних довжин хвиль і відбивають інші, а заломленням і інтерференцією променів поверхнею предмета. Вона досить часто зустрічається в природі і надає колір, наприклад, пір'ям птахів, панцирям жуків або внутрішній поверхні раковин.

Ніяких змін смаку або текстури шоколаду при цьому не відбувається.

Повідомляється, що технологія легко масштабується для реального виробництва. Вчені вже оформили заявку на патент і ведуть переговори з декількома компаніями, готовими налагодити виготовлення нового райдужного шоколаду.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту