У Сієтлі орли завалюють місто сміттям — і люди не знають, як цьому завадити (фото)

Фото: seattletimes
Птахи приносять недоїдки до околиць міста зі сміттєзвалища, яке знаходиться неподалік Сіетла.

Орли проти чистого міста!

З подібними гаслами жителі американського Сіетла скоро будуть виходити на протести, адже місцеві птахи буквально завалюють місто сміттям.

Як повідомляє The Seattle Times, цілі банди орлів розносять сміття зі сміттєзвалища Cedar Hills, що поблизу Сіетла. І несуть його простісінько у місто.

"Всі, хто живуть близько до полігону, знають, що орли розносять це сміття повсюди, — коментує ситуацію мешканець міста Девід Вогель. — За останні п’ять років птахів стало ще більше, а все чому? Бо у них є чим поживитися".

Фото: Seattle Weekly

Однак насправді все ще жахливіше, ніж описує Вогель. Місцева влада стверджує, що до банд орлів стали долучатися не менш небезпечні компанії з ворон та чайок, які теж не відмовляються "поширювати сміття у маси".

А найгірше — це те, що в Сіетлі діє Програма з правильної утилізації твердих відходів, за якою у місті має стати на 460 тонн менше сміття (з 2500 до 2040 тонн).

Однак в орлів на це інші плани. Буквально — "пташині плани з управління містом".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту