У США 11-річний хлопчик самостійно проїхав 320 км, щоб зустрітись з другом із соцмережі

Фото: Pexels
На заваді зустрічі став GPS-сигнал, який несподівано зник.

Соцмережі - страшна сила, а знайомства у них - то взагалі...😄 "Подвиг" 11-річного американця - прямий тому доказ.

У додатку Snapchat хлопчик познайомився із чоловіком. Спілкування зав'язалось настільки, що малий вирішив обов'язково зустрітися з новим знайомим. Думав - не довго, діяв - рішуче. Взяв машину брата та вирушив знайомитись, пише CNN, посилаючись на поліцію міста Чарлстон, Південна Кароліна, США.

Самотужки за кермом дитина проїхала аж 320 км. Після трьох годин поїздки з'явилась проблема - планшет батька в автівці втратив GPS-сигнал, тому і зникли всі дані про адресу, куди треба їхати. Хлопець звернувся за допомогою до поліцейського. До речі, і не намагався чогось приховувати - сказав правду, що їде на зустріч зі своїм другом зі Snapchat.

Поліцейському дитина назвала своє їм'я, номер мобільного та дані батька. Звісно, правоохоронець відразу знайшов батька та віддав дитину "назад у сім'ю".

Поліція почала розслідування відносно невідомого чоловіка, до якого їхав хлопчик. Нагадаємо, повідомлення в Snapchat видаляються після прочитання.

"Я хотів би, щоб сьогодні ввечері, прямо зараз, всі, хто це дивиться, у кого є дитина, насамперед 11-річна, сіли з нею і поговорили про те, що робити в соціальних мережах, про небезпеку, про переваги та речі, про які ми, як батьки, повинні говорити кожен день", - заявив в ефірі телеканалу керівник поліції Чарлстона Лютер Рейнольдс.

Матерiали по темi
Під Києвом жінка 50 кілометрів йшла пішки на концерт Олега Винника
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту