У США через 45 днів заборонять TikTok та WeChat

Фото: Unsplash by Kon Karampelas
Відповідний указ підписав президент США Дональд Трамп.

Оце так новини. Китайський сервіс TikTok, а також WeChat планують заборонити у США вже через 45 днів. Це станеться, якщо за цей термін бренди не змінять своїх китайських власників - компанії ByteDance та Tencent відповідно.

Все тому, що додаток TikTok, кажуть, отримує багато інформації про користувачів: геолокацію й історію веб-перегляду, повідомляє CNN. А додаток WeChat має функцію грошових переказів, а будь-які фінансові операції з його власником, компанією Tencent, заборонені.

Відповідний указ підписав президент США Дональд Трамп. Він вважає, що ці дані можуть потрапити до китайських спецслужб і розвідки.

У самих компаніях TikTok і WeChat заперечують зв’язок з китайськими спецслужбами та розвідкою.

Наразі відомо, що TikTok хоче придбати Microsoft. Вартість угоди американські журналісти оцінюють у 10–30 мільярдів доларів. Якщо це станеться, TikTok і надалі зможе працювати у США.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту