У США доставкою їжі зайнялись стриптизерки

Фото: Pixabay
Сервіс придумали, щоб клуб для дорослих не збанкрутів під час карантину.

Під час карантину в місті Портленд, США, замовити доставку їжі стало набагато пікантнішою справою. Все тому, що там цим зайнялись танцівниці місцевого стриптиз-клубу Lucky Devil Lounge, пише УНІАН.

Незвичайний сервіс з доставки їжі організував сам клуб для дорослих. Усе для того, щоб не розоритись під час пандемії коронавірусу та карантину, пишуть на офіційному акаунті у Twitter.

"Працюємо над тим, щоб тримати кухню відкритою для доставки їжі і, щоб наш персонал не залишився без роботи. Танцівниці з голими грудьми будуть розвозити замовлення по домівках. Назвемо доставку Boober (Boob перекладається з англійської як "груди")", – йшлося в анонсі закладу раніше.

А згодом з`явилось і саме відео, де напівоголена стриптизерка доставляє їжу замовнику. Вона усміхнено каже: "Добридень, дякую, що вибрали Boober. Сервіс із доставки грудей".

Можемо бути певні, що страви з такими кур`єрами дійдуть до вас точно гарячими.😄

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Alexandra Pikuza
24 бер 2020 р., 15:11
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту