У США лабрадор став доктором наук з ветеринарної медицини

Фото: Instagram vttherapydogs
Він є однією з чотирьох собак-терапевтів у консультаційному центрі коледжу Virginia Tech у Вірджинії.

У це важко повірити, але це факт. 8-річний лабрадор Мус отримав диплом про присвоєння докторського ступеня з ветеринарної медицини коледжу Virginia Tech у Вірджинії, пишуть на офіційному сайті установи.

Пес почав працювати у коледжі у 2014 році. Він допомагає студентам впоратись із занепокоєнням, тривогою та психологічними травмами. За шість років роботи в Virginia Tech Мус взяв участь в понад 7500 консультаційних сесіях і 500 інформаційних заходах. До речі, у консультаційному центрі Мус не один. Окрім нього, там ще три собаки-терапевти.

Трент Девіс, власник собаки, який працює в Консультаційному центрі 10 років, запустив програму терапії за допомогою тварин, щоб допомогти студентам.

"У деяких людей не було кращого досвіду з іншими людьми або навіть з іншими собаками. В обох цих випадках Мус забезпечує дуже безпечну і комфортну атмосферу в кімнаті. Студенти тут багато говорять про те, як Мус зламав стигму в галузі охорони психічного здоров’я в кампусі. Ветеринари, на жаль, дуже проблемні люди. У них високий рівень самогубств, і ця професія може бути досить тривожною", - розповів Девіс для CNN

У 2019 Мус був відзначений нагородою "Тварина-герой" від Асоціації ветеринарів Вірджинії. У вільний час пес любить плавати, грати в перетягування каната та їсти. У лютому у лабрадора діагностували рак і він почав курс лікування. На щастя, лікарі дають сприятливий прогноз щодо його здоров’я.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту