У США підрахували, скільки людей вірить у чіпування за допомогою вакцини від коронавірусу

Фото: emmagrau, Pixabay
Виявилося, що це залежить від політичних уподобань.

Опитування, проведене кілька днів тому Yahoo News і YouGov, показало, що багато американців вірять у конспірологічну теорію про вакцинацію від коронавірусу. Відповідно до неї, щеплення від COVID-19 - частина хитрого плану засновника Microsoft Білла Гейтса, який хоче контролювати переміщення і дії мільярдів людей. Виявилося, що в цілому в зловісні плани Гейтса вірять майже третина американців (28%), пише Naked Science.

Цікаво, що віра в подібні теорії у США чітко корелює з політичними пристрастями громадян. Конспірологічну версію про вакцину з чіпами поділяють 44% республіканців і лише 19% демократів. Нагадаємо, нинішній президент США Дональд Трамп балотувався на посаду від Республіканської партії.

Дані опитування свідчать, що люди не бажають розбиратися у науковій стороні питання про вакцинацію, а схильні приймати точку зору відповідно до політичних уподобань.

Опитування також демонструє, що ефект "вибору власної реальності" спотворює сприйняття практично будь-якої інформації, яка стосується пандемії COVID-19, - від вакцинації до числа померлих.

Думка про джерела дезінформації у прихильників різних партій помітно різниться. На думку демократів, викривлену чи завідомо неправдиву інформацію про вірус найчастіше поширює Адміністрація президента США. Республіканці ж більше звинувачують у поширенні неправдивих даних ЗМІ.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту