У США пилосмок навчився скаржитися на життя, але розучився прибирати (відео)

Фото: pexels.com
Американський блогер зробив свою домашню техніку балакливою, але некорисною.

Ви ніколи не чули у вашому домі від вашого ж пилосмока фразу: "Навіщо ти побудував мене так, що єдина мета мого існування - страждати заради розваги інших?". Значить, до нього ще не добрався американський блогер Майкл Рівз.

Вирішивши модернізувати свого домашнього робота-пилосмока Roomba, умілець записав на карту пам'яті кілька фраз, а всередину механізма помістив відтворюючий пристрій, зв'язавши його сенсорним датчиком з Bluetooth-динаміком.

І тепер, стикаючись з перешкодами, побутовий прилад кричить, лається і скаржиться на життя. Наприклад, так: "Why did you build me so that my only purpose of existence is to suffer for the sake of others 'entertainment?" (переклад - у першому абзаці).

При цьому для створення функції скиглення блогеру довелося прибрати з нього частини, що відповідають за прибирання. Тож тепер єдина мета існування робота-пилосмока та сама, на яку він скаржиться: "страждати заради розваги інших".

Про свій дивний винахід сам же власник "очманілих ручок" розповів в соцмережах і показав відео.

Про страждання членів сім'ї винахідника, яким тепер доводиться самим прибирати квартиру, блогер завбачливо не повідомляє.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту