Фото: Unsplash

У США проведуть фестиваль кіна про котів

Це відбувається в країні вперше.

У штатах також, як і у нас, величезна проблема з кінотеатрами. Старі й камерні закривають, а гіганти поглинають весь кіноринок.

Щоб не допустити банкрутства маленьких кінотеатрів, американці збираються провести перший в історії штатів кінофестиваль про котів. Він відбуватиметься онлайн, оскільки в країні спостерігається кризова ситуація з коронавірусом.

Умови на відбір кіно прості. Подати свої ідеї може кожен охочий. Це можуть бути як звичайні кумедні відео, так і короткометражки про котів. Звісно, ті повинні бути центром сюжету стрічки, передає Ніж.

Є обмеження: ролик не повинен бути понад 30 секунд. Один учасник може подати не більше трьох відеоробіт.

Фіналістів визначать 19 червня. Кращі відео зберуть воєдино і випустять 70-хвилинний фільм про котів, який потім покажуть онлайн.

Половина від зібраних коштів піде на допомогу кінотеатрам.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту