Фото: Kahlua

У США проведуть виставку фото, які набрали нуль лайків в Instagram (фото)

Таким чином творці хочуть привернути увагу суспільства до проблеми залежності від соцмереж.

Лайки важливі для понад 60% користувачів інстаграму.

До такого висновку дійшли у компанії з виробництва віскі Kahlua, яка провела опитування щодо користування соцмережами серед міленіалів.

Більше третини учасників заявили, що видалили б пост, якби протягом хвилини він не набрав би жодного лайка, передає Телеграф.

Понад 50% зізналися, що втрачають дорогоцінний час, гортаючи стрічки соцмереж.

Співробітників компанії це налякало, і вони вирішили спільно з креативним агентством Droga5 запустити кампанію Kahlua Zero Likes, яка висміює гонитву за лайками в інтернеті. У межах цього проєкту в США пройде фотовиставка, яка буде складатися з постів, що не набрали жодного лайка в інстаграмі.

"Фотографії з нульовими лайками, які ми демонструємо, - це спосіб нагадати один одному, що варто більше зосередитися на реальному досвіді. Варто цінувати момент, а не спостерігати за ним через камеру", - пояснили в компанії.

Цікаво, чому саме власники заводу по створенню віскі задумалися над цією проблемою. Швидше за все, образилися, що лайки на їх Інстаграм-сторінці менші, ніж у фуд-блогерів 😂.

Фото: Kahlua
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту