Фото: Markus Spiske/Unsplash

У США скасували один з найстаріших фестивалів у світі

Всьому виною відсутність домовленостей між владою та організаторами.

Ювілейний фестиваль Woodstock цього року не відбудеться.

Про це повідомив один зі співзасновників фесту Майкл Ленг, передає Variety.

Він висловив співчуття, що "Вудсток-50" у цьому році довелося скасувати.

"Ми засмучені тим, що серія непередбачених невдач унеможливила проведення фестивалю, який, як нам уявлялося, пройде в величезному складі і з увагою громадськості, якої ми очікували", - сказав Ленг.

Основною проблемою, яка могла привести до скасування фесту, називають розбіжності організаторів з місцевою владою щодо місця проведення Вудстока. Фестиваль мав відбутися з 16 по 18 серпня в Уоткінс-Глен (штат Нью-Йорк). Крім того, співзасновники заходу мали проблеми з фінансуванням.

Інформація про те, що фестиваль можуть скасувати, з'явилася в ЗМІ ще у квітні. Тоді від виступів відмовилися репер Jay-Z і співачка Майлі Сайрус. Пізніше до них приєдналися групи The Raconteurs і The Lumineers, а також Santana, Джон Себастьян і Кантрі Джо Макдональд.

Відзначимо, що Вудсток - це легендарний фестиваль, який проводять у США ще з 1969 року. На його сцені виступали такі зірки, як Джимі Хендрікс, Jefferson Airplane, Дженіс Джоплін, Джо Кокер та інші. Крім того, фестиваль часто проходив під соціальними гаслами - наприклад, висловлюючи протест проти війни у ​​В'єтнамі в 70-х.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту