У супермаркетах можна буде розраховуватися жестами

Photo by frankie cordoba on Unsplash
Нову технологію насамперед протестують у мережі Whole Foods.

Компанія Amazon, що володіє мережею продуктових супермаркетів Whole Foods, розробляє систему ідентифікації покупців за розміром і формою рук. Компанія планує пов'язати ці дані з акаунтами клієнтів і їхньою платіжної інформацією - тож розраховуватися можна буде жестами. Нові сканери встановлять в магазинах до початку наступного року, повідомляє hightech.plus з посиланням на Business Insider.

Amazon очікує, що завдяки новій технології покупці будуть набагато швидше проходити касу. Щоб розплатитися на касі кредиткою, потрібно від трьох до чотирьох секунд, тоді як сканування руки займе менше 300 мілісекунд.

ІТ-компанії вже вводять подібні біометричні системи і в інших галузях. Вони дозволяють використовувати замість паролів відбитки пальців, скан обличчя, звук голосу або навіть серцевий ритм. Такі методи можуть бути більш зручними і захищеними, ніж паролі, оскільки їх не потрібно запам'ятовувати. Однак експерти нагадують, що якщо зловмисники викрадуть цю інформацію, змінити її буде так само складно, як поміняти обличчя або руку.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту