У Таїланді створюють спецпідрозділ поліції для слідкування за туристами

Photo by Mike Swigunski on Unsplash
Так країна сподівається уникнути спалаху COVID-19.

Таїланд поки не відкрив кордони для іноземців, але там вже готуються створити спеціальний підрозділ поліції, який відстежуватиме хворих на коронавірус туристів, пише 34travel.me.

У підрозділ набирають людей з відділів морської і дорожньої поліції, природних ресурсів та охорони навколишнього середовища, які зазвичай працюють із сектором подорожей. Вони контролюватимуть пересування туристів, зможуть уточнювати маршрути і проводити огляди (наприклад, вимірювати температуру). Так влада планує уникнути нових спалахів COVID-19 і тримати ситуацію під контролем.

На допомогу поліції і туристам також запустять спеціальний додаток для смартфонів. Правоохоронці там бачитимуть маршрути переміщення приїжджих, а самі гості країни зможуть в будь-який час запросити там консультацію чи допомогу.

У Таїланді, де живе понад 66 мільйонів людей, досить низька захворюваність на COVID-19. Всього з початку епідемії зафіксовано 3197 випадків (58 з них - смертельні).

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту