Фото: Микулинецький замок / Facebook

У Tinder зареєструвалися 12 українських замків

Самотніми можуть бути не тільки люди.

Благодійний фонд "12 вартових" запустив незвичну акцію в Інтернеті: активісти шукають "пару" старовинним українським фортецям та палацам.

Для цього у додатку Tinder вони розмістили окремі сторінки кожного з українських замків - учасників ініціативи.

"У додатку для знайомств Tinder днями виникли незвичайні профайли: серед дівчат та хлопців, які шукають собі пару, з’явились замки-одинаки. Самотність руйнує. Саме тому вони там, де люди максимально відкриті до нових знайомств", -  пояснюють ініціатори проєкту.

Місія акції - зібрати кошти на відбудову палаців. Як стверджують активісти, у разі бездіяльності замки "проживуть" не більше 60 років, поки погода та час не зруйнують їх повністю.

Користувачі лишень за добу оцінили профілі понад 100 разів. Вони цікавляться історією замків, метою ініціативи та перераховують гроші на реставрацію пам`яток.

Микулинецький замок
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту