Фото: Unsplash

У тканинах людини вперше виявили мікропластик. Думаємо, уточнювати, що це дуже шкідливо, не потрібно

На жаль, уражаються тканини всіх важливих органів.

Вчені нещодавно виявили, що мікропластик потрапляє в людські органи - як-то шлунок чи легені. Однак тепер дослідники з Аризонського університету довели, що мікропластик опиняється безпосередньо в тканинах людини.

Вчені під керівництвом Чарльза Рольскі дослідили 47 зразків тканин людини з нирок, печінки, легенів і селезінки. Мікропластик був присутнім у тканинах усіх цих органів.

Серед деталей вчені розрізнили уламки метаріалу полікарбонат, який використовують для створення мобільних телефонів. Також виявили залишки поліетилентерефталату, з якого виготовляють пляшки та контейнери. Наявність поліетилену у тканинах людини - очевидна. 

До чого це може призвести? На 100% вчені сказати наразі не можуть. Але вже ведуться розмови про різні запалення, рак та безпліддя. Це вчені визначили на прикладі тварин. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту