Фото: Unsplash

У Туреччині виявили двійника Робін Гуда. Він підкидає гроші бідним і гасить їхні борги

При цьому свого справжнього імені не називає.

У районі Тузла міста Стамбул з березня відбувається дещо дивне. Невідомий, за твердженнями місцевих ЗМІ, підкидає конверти з грошима малозабезпеченим сім'ям з робочих районів міста. В одному конверті міститься тисяча лір (близько 4 тисяч гривень), передає УНІАН з посиланням на The Guardian.

У червні цей чоловік також погасив борги бідних людей на суму близько 25 тисяч лір (105 тис. грн) у продуктових магазинах. Як повідомив власник однієї з таких крамниць Їлмаз, одного разу до нього зайшов незнайомець і попросив показати зошит боргів. Через деякий час таємничий благодійник повернув власнику гроші боржників. Також, за його словами, невідомий подарував гроші й самим малозабезпеченим родинам.

"Я запитав його: Як тебе звати? Незнайомець відповів: Називай мене Робін Гуд", - зазначив Їлмаз.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту