Фото: Unsplash

У Твіттері з'явилася можливість блокувати фотографії чоловічих статевих органів

Під заборону потрапляють навіть світлини з предметами, які нагадують за формою фалоси.

Американка Кеслі Бресслер створила "антіпенісівський" фільтр для Твіттера. Він блокує відправку фотографій чоловічих геніталій в особистих повідомленнях.

Про свій задум Кеслі розповіла у вересні, запускаючи фільтр у тестовому режимі. Через чотири місяці дівчина похвалилася, що домоглася своєї мети 💪 - тепер чудо-розробку може завантажити будь-який охочий. За цим посиланням.

Як працює фільтр?

За допомогою штучного інтелекту він аналізує всі фотографії, які потрапляють користувачеві в особисті повідомлення. У разі, якщо на знімку буде зображений пеніс або будь-який інший предмет, що його нагадує - алгоритм відразу видалить повідомлення. Але сповістить про це.

Якщо фільтр раптом сприйме потрібне фото неналежним - на пошті буде зберігатися інформація для відновлення знімку. 

Цікаво інше. Кеслі навчала штучний інтелект ідентифікувати статевий орган за допомогою реальних фото фалосів. Їх "заради науки" надіслали чотири тисячі добровольців.

А що ж робити з дікпікамі в інших соцмережах?

Спокійно, розумний фільтр добереться і туди. Принаймні, у Кеслі є такі плани 😎.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту