У Твіттері всі збожеволіли через відео, на якому людина чує тільки те слово, яке читає. А слів-то два

Унікальне на перший погляд явище вже науково пояснили.

Ексгравець Національної баскетбольної асоціації Рекс Чепмен опублікував на своїй сторінці у Твіттері відео, на якому дівчина пропонує обрати глядачеві одне з двох слів на екрані та сконцентруватися на ньому.

Обравши слово, людина чує саме його озвучення, хоча паралельно штучний голос озвучує друге слово, що було на екрані. Ці слова - Brainstorm або Green Needle

Як повідомляє Metro, відео вмить стало вірусним. Його поширили коміки Джеймс Фелтон та Сет Ґрін, актор Джемейн Клемент та співак Ice T.

У коментарях до відео підприємиця Джен Жу пояснила аномалію:

"Це вид упередження. Коли ми фіксуємо погляд на слові, наш мозок підтверджує один звуковий сигнал і не може обробити інші".

Також жінка порадила прослухати відео, не фокусуючись на жодному зі слів. Тоді можна почути три окремі звукові доріжки, які озвучують три слова.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту