Фото: Unsplash

У варшавському зоопарку слониха страждає від стресу. Її вирішили рятувати маслом канабісу

Це пілотний проєкт зоопарку. Якщо екстракт марихуани допоможе, її будуть використовувати для інших тварин.

В одному із варшавських зоопарків померла найбільша самка слонів та ватажок стада - Ерна. Через це у депресію впала інша слониха, Фредзія, передає BBC.

Співробітники зоопарку визначили, що щось негаразд тоді, коли слониха почала тулитися до своєї колеги по стаду, Буби. Слони важко переживають втрату когось з головних у стаді, тому на відновлення у них можуть піти роки.

Робітники вирішили спробувати зменшити рівень тривоги у Фредзії завдяки маслу канабісу. Відомо, що воно стимулює вироблення серотоніну та дофаміну - так званих гормонів щастя та задоволення. 

Екстракт канабісу додаватимуть у їжу слонам, а також прямо до рота. У разі, якщо масло спрацює, його будуть використовувати для допомоги іншим тваринам.

Також у зоопарку уточнюють, що екстракт марихуани не має психоактивних впливів на мозок тварин, тому він є безпечним.

Матерiали по темi
Божевільна історія Тімоті Лірі - найвідомішого пропагандиста психоделіків на планеті
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту