У Великій Британії на 2000% зросли продажі книги "Я не хочу мити руки"

Фото: Tony Ross/Andersen Press
Це дитяча казка, яка допомагає привчати дітей до гігієни.

У Великій Британії за два місяці (лютий-березень) різко зросли продажі книги автора дитячих ілюстрованих історій Тоні Росса "Я не хочу мити руки" (I Do not Want to Wash My Hands). Популярність книги, що була вперше видана у 2001-му році, за останній час зросла на 2000%. На тлі спалаху коронавірусу і суворих карантинних заходів книгу скуповують батьки, щоби привчити дітей до гігієни пише The Guardian.

Фото: Tony Ross/Andersen Press

У центрі сюжету - Маленька Принцеса, якій дорослі весь час нагадують про необхідність мити руки - після прогулянки на вулиці, ігор з собакою, туалету і навіть чхання. Дівчинка не розуміє, навіщо це потрібно. І дорослі намагаються простими і ненудними словами пояснити, чому це так важливо.

Видавництво Andersen Press відреагувало на сплеск популярності книги миттєво - вже замовило новий тираж "Я не хочу мити руки".

Автору книги Тоні Россу зараз 81 рік. Через віковий ризик щодо коронавірусу нині він перебуває в самоізоляції. Нова хвиля популярності приємно шокувала письменника-ілюстратора:

"Це найкраще, що коли-небудь траплялося з цією книгою", - сказав Росс.

Росс також розповів, що історію Маленької Принцеси з "Я не хочу мити руки" він придумав, відштовхуючись від власного батьківського досвіду. У той час він дуже хвилювався про здоров'я своїх дітей і перетворився на невротика, вимагаючи від них дотримання гігієни. Але вони татуся все одно не слухали 😁

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту