У Великій Британії пропонують заборонити яскраві упаковки для шкідливої їжі

Фото: Pexels
Дослідники хочуть встановити однакові "умови гри" і для чіпсів із шоколадними батончиками, і для овочів з фруктами.

Ви це помічали неодноразово: якщо упаковка продукту яскрава та приваблива, то спрацьовує пунктик "гріх не купити". Чи то шоколадний батончик або чіпси, або газована солодка вода – якщо обгорточка вабить, то смаколик має бути у тебе в сумці. Та якщо розібратись, то саме це і є тим гачком для клієнтів. Насправді, така яскрава "одежка" для продуктів приховує всю їхню шкідливість. 

Фото: Pexels

Британський Інститут досліджень публічної політики знає, як відучити споживачів від такої манії яскравого та шкідливого. Стверджують, що справа саме в упаковці. Вона має бути звичайною і не такою вже й примітною, щоб на магазинних прилавках створити некорисним смаколикам, так би мовити, "рівні умови" з фруктами та овочами, - пише Mirror.

Фото: Instagram milka_es

Директор Інституту Том Кібасі каже:

"Настав час покласти край ожирінню та різним іншим хворобам від цукру та шкідливих штучних добавок. Потрібно ставити фрукти й овочі на рівні з чіпсами та кондитерськими виробами. Звичайна упаковка допоможе людям робити зважений вибір при купівлі продуктів та зменшить ризик зашкодити своєму здоров’ю".

Також великою проблемою є те, що такі обгортки неабияк впливають на дітей. Тому істерики "купи-купи-купи" в супермаркеті – звична справа. І не дивно, коли тижневі кишенькові гроші малечі кудись зникають за день.

Фото: Pexels

"Йод" підтримує ідею становлення всіх продуктів "на один рівень". Адже переваги вочевидь:

1. Око не буде зосереджуватися на тому, що аж не потрібно організму.

2. Вибір у магазині часто падатиме на овочі й фрукти, які підтримуватимуть чудовий настрій та молодість організму.

3. Ще й екологію трохи збереже. Адже, якщо не яскраві упаковки, то звичайні паперові обгортки, що значно краще купи целофану у смітниках чи дитячих портфелях.

Фото: Pexels

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту