У Великій Британії відкрилися перші паби для їжачків

Фото: camdentownbrewery.com
Фото розважальних закладів для тварин повеселили соцмережі.

Пивоварня Camden Town створила ряд міні-пабів для їжаків. У невеликих коробках тварини зможуть перезимувати і спокійно завести потомство. Проект розроблений разом з товариством захисту їжаків, пише ElleGirl.

Фото: camdentownbrewery.com

Вся справа у тому, що через зміни клімату їжаки в Великій Британії тепер з великими труднощами добувають собі їжу влітку і восени, щоб спокійно піти в сплячку взимку. До того ж, з розвитком мегаполісів, тварини поступово втрачають безпечні місця для проживання. Творці міні-пабів сподіваються, що коробки повинні допомогти їжачкам відчути себе в безпеці.

Фото: camdentownbrewery.com

Тепер всі, хто хоче допомогти їжакам, можуть купити для них маленький паб і встановити його у себе у дворі. Коштує таке житло 50 фунтів стерлінгів (близько 1500 гривень).

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту