Фото: Unsplash

У Великобританії придумали, як зупиняти людей від занять "цим" у туалетах

Непрості проблеми вимагають радикальних рішень 😂.

В Уельсі будуть обприскувати водою тих, хто захоче зайнятися сексом у публічних туалетах.

Про це повідомляє CNN.

Нові "антилюбовні" вбиральні з'являться у парках міста Порткоул. Вони замінять старі кабінки. За оновлення туалетів влада міста заплатили 200 тисяч доларів.

У безпечних кабінках встановлять "розумну" систему з сенсорами, яка буде відстежувати, як багато рухів люди роблять у туалеті. Спеціальні датчики ваги визначатимуть, як багато відвідувачів зайшли до кабінки. Якщо рухи людини в туалеті будуть занадто активні, вона отримає пшик "витверезної" водички.

Крім того, у "розумних" туалетах встановлять датчики сонливості: в разі, якщо відвідувач засне на туалеті, система спочатку попередить соню, а після відключить світло та опалення в кабінці.

Ініціативу уельської влади вже розкритикували в соцмережах. Користувачі дивуються, за яким критерієм датчик буде визначати вагу поза нормою. Також під питанням, що будуть робити в подібних туалетах люди, які потребують сторонньої допомоги.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту