Фото: Unsplash

У Великобританії розшукують щасливчиків, які будуть подорожувати з собаками за гроші

Роботу пропонують на цілий рік.

Сервіс з бронювання житла Snaptrip відкрив вакансію "мандрівника з вихованцями".

Він розшукує двох власників собак, які протягом 12 місяців будуть кататися готелями, у яких дозволено зупинятися з тваринами.

Від них очікують об'єктивних відгуків про умови в готелях, пише Lonely Planet. Всього потрібно об'їздити 10 dog-friendly помешкань.

Сервіс виставив умови щодо вихованців, які будуть інспектувати готелі. Перший пес повинен бути у віці від шести місяців до трьох років, другий - від 4 до 10 років. Вони повинні прекрасно переносити подорожі, бути здоровими й добре "працювати на камеру" 🙈. А їх господарі повинні вміти цікаво писати.

За кожен огляд з фотографіями на готель парочка інспекторів буде отримувати €337. Кожен відгук має складатися з 500 слів, в яких потрібно оцінити житло за критеріями комфорту для собак, практичності, доступу до місць гулянь і наявності дружніх до вихованців закладів в околицях.

Всі витрати на проживання та харчування покриває сервіс.

Податися на вакансію можна на сайті Snaptrip.

Матерiали по темi
Вчені довели, що коти прив'язуються до людей не менше собак
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту