У Великобританії школярам заборонили обмінюватись новорічними листівками

Фото: Unsplash by Annie Spratt
Директор однієї з шкіл таким чином хоче зберегти екологію.

Джонатан Мейсон, директор однієї зі шкіл у британському місті Грантом, заборонив учням початкової школи надсилати один одному вітальні листівки до Різдва. Таким чином він хоче зберегти ліси, тобто врятувати екологію, пише Fox News.

Умови його прохання прості: можна відправити лише одну листівку і не одній людині, а цілому класу, потім зібрані вітальні картки виставлять на загальний огляд.

На перший погляд, мета - благородна. Але найцікавіше те, що свій план заборони листівок Мейсон надрукував та надіслав усім батькам учнів. Вийшла ціла сотня листів, у яких він розповів про надмірне використання паперу у світі. В цей момент думка про те, що його ідея дуже благородна стає вже "під питанням".

"Люди по всьому світу відправляють величезну кількість різдвяних листівок. Так багато, що якщо зібрати всі листівки в ланцюжок, їй можна було б оперезати Землю 500 разів", - написав він у зверненні до батьків.

Батьки школярів, в свою чергу, заявили, що не розуміють, як паперові листівки шкодять природі, якщо їх, як правило, роблять з переробленого паперу. Вони сказали, що директор таким чином "краде різдвяну традицію" та назвали Мейсона - Грінч.

Матерiали по темi
Названо найдорожчу новорічну ялинку в світі - її оцінили в 14 мільйонів євро (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту