У Великій Британії запустили 5G - Інтернет "літатиме" ще швидше

Фото: Pixabay
Поки що мережа п’ятого покоління діятиме у шістьох мегаполісах Англії, а до кінця року її запустять ще у 10 містах.

LTE (4G Інтернет) – вже не те. Нумо, збільшувати швидкість! Британський мобільний оператор ЕЕ оголосив про запуск комерційної мережі п’ятого покоління. 5G Інтернет розлетиться шістьма мегаполісами Англії, повідомляє BBC.

Поки що це новий Інтернет діє у шістьох містах Туманного Альбіону, але до кінця року надшвидкий Інтернет запрацює ще у десяти. Також у червні цього року 5G у Британії збирається запустити інший відомий оператор – Vodafone.

Великобританія – перша країна Європи, яка почала використовувати 5G-мережу. До цього нею користувались лише у маленьких країнах, таких як Монако і Сан-Марино. Та за межами Європи, мережею п’ятого покоління активно користуються у США і деяких азійських країнах. У Китаї та Японії, як не дивно, 5G поки не запущена.

Фото: Unsplash by Domenico Loia

Тут Україна на рівні з Китаєм. Так-так, це сталось хоча б десь.😁 У нас теж надшвидкий Інтернет ще не літає. Але планується! Експрезидент Порошенко одним з останніх підписав указ про те, що у 2020 році  до нас має дійти 5G. Ну, залишається вірити йсподіватись. 🙏😄

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту