У Венеції заборонили дешевий одяг і китайські сувеніри

Photo by Christian Holzinger on Unsplash
Суворі обмеження в основному стосуються туристичних місць міста.

Рада міста Венеція ухвалили нову резолюцію, яка буде діяти три роки. Вона забороняє торгівлю деякими дешевими товарами у найбільш туристичних районах міста, пише italia-ru.com.

Відтепер не буде ніяких недорогих предметів одягу, взуття або аксесуарів та китайських сувенірів у найпопулярніших районах Венеції. Тепер ті, хто захоче відкрити магазин на площі Сан-Марко і біля мосту Ріальто, мають дотримуватися обмеження резолюції. Ті ж, хто вже є власником магазину в центрі Венеції, також будуть зобов'язані дотримуватися нових норм, наповнюючи вітрини якісними товарами. Якщо мова йде про майстерні художніх промислів, власників зобов'яжуть вказувати походження і місце виробництва товару.

Під час розгляду нових пропозицій з відкриття торгових точок перевага надаватиметься книгарням, бутікам і ювелірним магазинам, крамницям антикваріату, а також крамницям, які продають товари ремісничого виробництва.

При реструктуризації та реконструкції магазинів у даних районах власники матимуть гарантованого збереження існуючих раніше інтер'єру і меблів. Освітлення вітрин і самих магазинів має бути теплих тонів.

Закон був схвалений муніципальної адміністрацією для того, щоб "зберегти історичний вигляд міста і його неповторність, а також гарантувати відповідність культурної спадщини головних визначних пам'яток", і в той же час, підкреслює муніципальна адміністрація, "сприяти спільній боротьбі з деградацією вигляду міста".

Раніше влада Венеції ухвалила рішення брати з туристів плату за в'їзд в місто.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту