У ВООЗ розповіли, коли почнеться масова вакцинація від коронавірусу

Фото: Gerd Altmann, Pixabay
Медики продовжують вірити, що досягти сталого імунітету можливо.

Масова вакцинація проти коронавірусу може початися в середині 2021 року, заявила заступник голови Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Сумія Свамінатан, пише dw.com.

За її словами, на даний момент більше 20 вакцин-кандидатів проходять клінічні випробування, і є надія, що деякі з них спрацюють. Результати можуть бути отримані вже до початку наступного року.

Той факт, що антитіла до вірусу можуть зникати через деякий час, не є доказом повної відсутності набутого імунітету, вважає Свамінатан.

Нагадаємо, зараз ближчою всього до успішного запуску масового виробництва вакцини є американська компанія Moderna зі штаб-квартирою в Кембриджі (штат Массачусетс, США). Компанія вже передала першу партію пробної вакцини в Національний інститут алергії та інфекційних захворювань, який почав тестування на людях.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту