У Японії почали виготовляти туалетний папір ручної роботи за 12 доларів за рулон (фото)

Фото: Unsplash
Тришаровий папір такий тендітний, що його скручують вручну. А ще на ньому є художні малюнки.

У Японії прийшла мода на туалетний папір ручної роботи, пише CBSNews. Так-так, його там не тільки придумали, а й почали виготовляти та продавати. Вартість одного рулону – 12 доларів (300 грн)

63-річний японець Ресуй Морісава мав свою фабрику з виробництва туалетного паперу. Але якось він разом зі своєю дружиною Масайо Морісава, яка є ще й керівним директором компанії, вирішили істотно змінити процес виробництва їхньою продукції. Вони зрозуміла, що папір, який виготовляють – занадто жорсткі. 

"Навіть носіння краватки робить шкіру Ресуй червоною. Тому потрібен мʼякіший туалетний папір", - розповіла дружина пана Морісава.

Відтоді замість звичайного туалетного паперу, папір Morisawa Usagi ("Кролик") почали створювати шляхом делікатної обробки паперової маси й точного регулювання температури води, яку використовують у процесі. 

Таким чином вони досягли більш м’якої структури продукту. Більше того, отриманий тришаровий папір вийшов таким тонким, що його скручують вручну. 

Звичайний білий рулон такого паперу обійдеться 5 доларів, але якщо ви захочете придбати авторський рулон туалетного паперу з художнім малюнком доведеться викласти 12 доларів (300 грн).

Красиво жити, як то кажуть, не заборониш. Але, якщо будете в Японії і купити такий туалетний папір для себе «жаба давить», то купіть другу. Хороший сувенір буде, головне, - корисний.😆

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту