У жителів Північної Кореї забирають домашніх собак і відправляють їх на м'ясо до ресторанів

Фото: Moshe Harosh, Pixabay
Лідер держави Кім Чен Ин назвав домашніх тварин символом капіталістичного занепаду моралі.

Жителям Північної Кореї заборонили тримати вдома собак у якості домашніх тварин. Глава держави Кім Чен Ин заявив, що це "заплямована тенденція буржуазної ідеології", пише Daily Mail.

Джерела повідомляють, що влада вистежували господарів собак і змушували їх відмовлятися від своїх домашніх улюбленців, або ж насильно конфісковувала тварин.

Однак господарі тварин стверджують, що справа зовсім не в тому, що собаки - символ капіталістичного падіння моралі. А в тому, що в країні - дефіцит продовольства. Тому лише частина собак відправляють до притулків. Решту ж - на забій, щоб використовувати їхнє м'ясо в меню ресторанів.

Згідно зі звітом ООН, 60% населення Північної Кореї страждає від нестачі харчових продуктів. Ситуація постійно погіршується через санкції, які накладаються на державу в зв'язку з розвитком в країні ядерної програми.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту