У звичайному бразильському супермаркеті замість прального порошку продавали кокаїн

Фото: pexels.com
Покупцям знахідка у побутовій хімії не дуже сподобалася - вони звернулися в поліцію.

Кримінальна драма розігралася в бразильському місті Сан-Паулу, повідомляє theguardian.com. Один покупець прийшов до місцевого супермаркету, щоб купити пачку прального порошку. Приніс її додому, розкрив і виявив всередині пресований кокаїн. Він повернув покупку в магазин і поскаржився продавцю. Після цього йому телефоном почали надходити погрози. Інший чоловік також купив коробку прального порошку в цьому ж супермаркеті, замість миючого засобу всередині теж виявився пресований кокаїн, він відніс його в місцеву поліцейську дільницю.

Коли поліція приїхала з обшуком в супермаркет, його власник спробував втекти на своєму джипі, забравши з собою "кокс".

Слідчі були в шоці. Детектив Олівіо Гомес Ліра сказав: "Я ніколи не знаходив нічого подібного. Вперше я знайшов кокаїн в пральному порошку".

За оцінками поліції, знайдено близько 50 кілограмів пресованої кокаїнової пасти, які для продажу могли бути перетворені на 200 кілограмів.

49-річний чоловік був заарештований. Троє співробітників супермаркету також були затримані. Поліція розслідує, чи були вони теж причетні до торгівлі кокаїном.

"Перша гіпотеза, над якою ми працюємо, полягає в тому, що хтось помилково поклав їх на полицю для продажу", - сказав Ліра.

Наркоторговці переплутали власний товар з пральним порошком, у результаті чого він помилково потрапив у відкритий продаж.

У період з січня по травень, після серії гучних розслідувань, в порівнянні з минулим роком в Бразилії на 70% зросли обсяги вилученого кокаїну. Був навіть затриманий пілот, який контрабандою вивозив 39 кг наркотиків на президентському літаку. У цьому літаку президент Бразилії Жаір Болсонару прямував до Японії на саміт великої двадцятки.

"Ми вважаємо, що власник супермаркету використовував свій бізнес для прикриття, щоб за допомогою прального порошку відмити брудні гроші", - скаламбурив детектив.

А якби покупці не розібралися і замість прального порошку випрали свій одяг в кокаїні, то на деякий час вони б стали веселі і безтурботні. А в подальшому купували б пральний порошок тільки в цьому супермаркеті, але радості б уже не було.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту