Фото: Uber

Uber запускає перше у світі підводне таксі (фото, відео)

scUber - а саме так називається нова послуга - поки працює у тестовому режимі. Її "випробують" на туристах Австралії, які з її допомогою зможуть поплавати біля Великого бар'єрного рифу.

Uber продовжує класти всіх туристів на лопатки.

Після новини про запуск у Києві "маршрутки" від Uber, компанія вирішила урізноманітнити життя й жителям Австралії. Uber запускає перше в світі підводне таксі - але поки воно буде працювати тільки в австралійському місті Квінсленд, передає УНІАН.

Фото: Uber

Як повідомляється в блозі компанії, scUber запустили у тестовому режимі. Спочатку розробники "випробують" його на туристах та жителях Австралії - ті за допомогою морських таксі зможуть поплавати біля Великого бар'єрного рифу.

Якщо "батискафотаксі" себе виправдають - компанія обіцяє зробити послугу постійною.

Поки її можна випробувати тільки у період з 27 травня по 18 червня 2019 року. Одна поїздка на двох коштує близько $3000.

У "Йоду" лише одне питання - чим "заплив" від Uber буде відрізнятися від будь-яких інших атракціонів місцевих компаній, які пропонують подібні послуги туристам біля Великого бар'єрного рифу?

Хіба тільки тим, що це - від Uber ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту