Учасниці "Жіночого Кварталу" вперше розповіли про свою таємну кричалку

Напередодні прем'єри нового сезону дівчата розповіли, що роблять перед виходом на сцену

У жовтні проект відзначить перший рік в ефірі, а цієї суботи на "1+1" стартує другий сезон гумористичного шоу. Цього часу було достатньо, щоб дівчата стали справжньою командою і обзавелися власними традиціями. 

- За цей рік всі сильно здружилися, - розповіла "Йоду"одна з учасниць Лера Товстолес. Спершу ми спілкувалися тільки на репетиціях, а тепер підтримуємо та розуміємо одна одну буквально в усьому. Ми настільки стали близькі, що вловлюємо настрій кожної та ніколи не тримаємо образи.

Мені здається, що згуртуватися нам вдалося завдяки нашій традиції: перед концертом ми маємо взятися за руки, подивитися одна одній в очі та побажати удачі. Сказати, що все буде смішно, все буде круто, що всі ми дуже талановиті. Це наша фірмова кричалка на удачу. Мені здається, це дуже важливо - приділити одна одній кілька хвилин і вийти на сцену з почуттям, що ми - команда і любимо одна одну. Це енергія передається і нам, і глядачеві.

Матерiали по темi
"Жіночий Квартал" - це колективчик, де з твоєї слабинки одразу зроблять жарт": учасниці проєкту діляться секретами професійного успіху
Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту