Угорщина відмовилась від участі в Євробаченні у наступному році. Конкурс "занадто ЛГБТ" для країни.

Фото: Wikimedia
Щоправда, офіційно така причина ще не підтверджена. Це припущення представника угорської державної медіакорпорації.

Угорщина відмовилась брати участь у Євробаченні наступного року. Офіційної причини, чому на пісенному конкурсі ми не побачимо представника цієї країни, - немає. Але є припущення щодо того, чому вони відмовились. 

Співробітник MTVA (угорської державної медіакорпорації), який попросив залишатись анонімом, для видання The Guardian розповів, що справа, напевно, в консервативній політиці місцевої влади, спрямованої проти ЛГБТ-спільноти. Є припущення, що конкурс видався їм "занадто гейським".

Зараз редакційна політика телерадіомовної компанії в Угорщині забороняє позитивно висвітлювати права ЛГБТ-спільноти. Дозволено показувати лиш щорічний прайд в Будапешті.

Також таку неофіційну причину відмови країни від Євробачення озвучили тому, що Віктор Орбан, прем'єр-міністр Угорщини, оголосив про політику "сім'я перш за все", яка націлена на підтримку традиційних родин та підвищенню рівня народжуваності. Також зазначають, що такий крок "принесе користь психологічному здоров'ю" угорців.

Після такої гучної заяви - чекаємо відповідь влади Угорщини. Цікаво, підтвердить вона все ж таке припущення угорської державної медіакорпорації чи спростує. Але те, що ми не побачимо представника цієї країни на Євробаченні 2020 - це факт.

Матерiали по темi
Трансгендерний скандал по-українськи: чому ЛГБТ-спільнота образилась на Ольгу Фреймут
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту