Ухань відсвяткував закінчення карантину світловим шоу

Фото: hboc1, Pixabay
Люди вперше за 11 тижнів змогли вільно вийти на вулицю.

Китайський Ухань, з якого почалося поширення коронавірусу, відкрили після 11-тижневого карантину. У місті цю подію відсвяткували світловим шоу, пише 34travel.me.

Аеропорти, залізничні станції та платні дороги знову відкрили, хмарочоси і мости підсвітили вогнями і написами. Жителі Уханя зібралися біля річки, махали прапорами і співали гімн країни. Люди насолоджувалися можливістю вперше за кілька місяців вийти на вулицю, подихати свіжим повітрям і поспілкуватися з друзями і сусідами наживо.

Але життя в Ухані не стало таким, як було до пандемії. Деякі обмеження продовжують діяти. Наприклад, за новими правилами виїхати з міста дозволяють тільки здоровим людям, які можуть довести це.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту