Фото: Pixabay.com

Україна - 35-а в рейтингу рівності ЛГБТ-спільнот, перед нами Італія, Кіпр і Литва

Рейтинг укладає ILGA-Europe - міжнародна організація, яка займається правами ЛБГТ-спільнот у Європі та Центральній Азії.

Україна посіла 35-е місце у рейтингу рівності ЛГБТ-товариств.

Про це йдеться на сайті Rainbow Europe, які опублікували дані досліджень міжнародної організації ILGA-Europe.

Компанія досліджує рівень забезпечення прав у країнах Європи та Центральної Азії представників сексуальних меншин. В Україні його оцінили на 21,5%. Водночас, у лідера рейтингу - Мальти, - ця цифра у 4 рази більше - близько 90%.

Серед критеріїв, за якими експерти організації оцінюють рівень забезпечення прав ЛГБТ-товариств, зазначаються ставлення до сексуальних меншин в сім'ї, кількість агресії від співгромадян, а також забезпечення права на свободу виявів від влади.

Фото: Rainbow Europe

Сусідами України по списку стали Італія, Кіпр і Литва. Нашу країну випередили практично всі держави Центральної та Західної Європи, а також Грузія.

Але не треба засмучуватися! Є країни, в яких ситуаціях гірше нашої, якщо вас саме це хвилює. Наприклад, у Монако рівень забезпечення прав представників ЛГБТ-товариств - трохи вище 11%. У Росії - близько 10. А в Азербайджані - взагалі 3.

Таки рухаємося в Європу. Повільно, але впевнено 👱🧑.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту