Україна через Росію відкликала свого посла при Раді Європи

Фото: facebook.com/councilofeurope
Також Верховна рада може розглянути питання зупинення участі країни в ПАРЄ.

Україна відкликає свого представника при Раді Європи Дмитра Кулебу для консультацій у Київ. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

"Із лідера зусиль для захисту прав людини Організація перетворилась у простого менеджера, причому такого собі. Тому відкликаємо нашого Посла при РЄ для консультацій. Стратегія зрозуміла, тактика теж, але доточимо разом", - написав Клімкін.

Також, як повідомляє BBC із посиланням на депутата Володимира Ар'єва, українська делегація в ПАРЄ ухвалила рішення припинити участь в роботі сесії, окрім питань, пов'язаних з позбавленням повноважень російської делегації:

"Делегація звертається до Верховної Ради з необхідністю терміново розглянути питання зупинення участі України в ПАРЄ у подальшому".

Нагадаємо, більшістю голосів Парламентська асамблея Ради Європи проти ночі 25 червня ухвалила рішення, яке надало Росії право відновити свою участь у роботі асамблеї. Рішення, яке обурило Україну, підтримали 118 представників держав-членів асамблеї, 62 проголосували проти, 10 - утримались.

Багато хто сприймає цю ситуацію, як втрату Україною європейської підтримки у боротьбі з російською агресією.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту