Україна - Колумбія: курйозний гол дозволив нашій молодіжці увійти в історію (відео)

Фото twitter.com/FFUKRAINE
У Польщі завершився чвертьфінальний матч чемпіонату світу серед 20-річних.

Молодіжна збірна України з футболу на турнірі в Польщі вже досягла історичного результату: вперше наша команда U-20 дісталася аж до стадії 1/4 фіналу. І сьогодні проводила матч проти дуже сильного суперника - однолітків з Колумбії.

У матчі з латиноамериканцями головний тренер молодіжки Олександр Петраков не міг розраховувати на основного воротаря, Андрія Луніна з мадридського "Реала". Його відкликав з Мундіалю в першу збірну Андрій Шевченко.

Наші дорослі футболісти сьогодні проводять на "Арені Львів" матч відбору на Євро-2020 проти сербів. І хоч у воротах з 99-відсотковою ймовірністю зіграє Андрій Пятов, а Лунін залишиться в запасі, його все одно відрядили до Львова.

Але і в ослабленому складі молодіжка дала бій супернику. Українці виграли перший тайм поєдинку з рахунком 1:0. Курйозний гол на 11-хвилині забив форвард "Шахтаря" Данило Сікан.

У другому таймі колумбійці намагалися насісти - атакували всією командою, через що українцям вдавалося знаходити вільні зони і вибігати в швидкі контратаки. Мабуть, найкращі моменти під час таких "відривів" виникали у вінгера "Динамо" Цитаішвілі.

І хоч українцям не вдалося використати ці моменти, вони при цьому не дали забити і колумбійцям. У підсумку - перемога 1:0. І наші юнаки входять в історію - жодна з українських збірних ще не потрапляла до півфіналу Чемпіонату світу!

Україна в півфіналі зіграє з переможцем пари Італія - ​​Малі.