Україна на ЧС-2020 з біатлону: драма на останньому рубежі

Меркушина і Підручний.
В італійському містечку Антхольц-Антерсельва стартував чемпіонат світу серед "стріляючих лижників".

Перша гонка відбулася сьогодні: стартував турнір змішаною естафетою 4 по 6 км (2 дівчини + 2 хлопця).

Збірна України через прикру дискваліфікацію в змішаній естафеті на етапі Кубка світу стартувала лише на 24-й позиції, а це "мінус" 8-9 секунд відставання одразу. Щоб надолужити згаяне, Анастасії Меркушиній (саме вона бігла за Україну першою) треба було ідеально стріляти. І вона це зробила, не допустивши жодного промаху.

Після другої стрільби Анастасія була вже на 2-му місці з відставанням від лідера, італійки Вітоцці, на 1.5 секунди. Правда, швидкість Меркушиної залишала бажати кращого, і в результаті вона передала естафету Юлії Джимі лише 7-ю. Але з не критичним відставанням від 3-го місця - тільки 3.5 секунди.

Джима перший вогневий рубіж пройшла чисто, але на другому не влучила двічі, й цим ускладнила завдання хлопцям, Артему Примі та Дмитру Підручному. Але сьогодні в Італії "мазали" абсолютно все, тому шанс на медаль залишався.

Артем Прима пішов на етап 5-м. У лежанні відстреляв на нуль, але двічі "махнув" у стійці. Цього вистачило, щоб залишитися 5-м, але відставання від трійки лідерів становило вже пів хвилини.

Завершував гонку чемпіон світу 2019 року Дмитро Підручний. І шанс на медаль залишався: відстріляти чисто двічі - і чекати помилок лідерів.

Лежачи Діма стріляв чисто, але й лідери "не мазали". І до останнього стрільбища Підручний приїхав майже одночасно із чехом. І, на жаль, не впорався з нервами: цілих 4 промахи та штрафне коло. Це коштувало українській команді медалі.

У результаті наша збірна фінішувала 5-ю, що саме по собі - непоганий результат. Але все могло бути краще.

Призери гонки розташувалися в такій послідовності: 1. Норвегія. 2. Італія. 3. Чехія.

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту