Україна піднялась на 11 позицій у рейтингу найщасливіших країн

Фото: Unsplash by Denys Rodionenko

Рейтинг найщасливіших країн світу The World Happiness Report презентував свій новий звіт. За його даними Україна піднялась аж на 11 сходинок. І наразі вона стоїть на 123 місці. Загалом у списку 153 держави, пишуть на офіційному сайті.

Рейтинг The World Happiness Report у 2020-му році складають уже восьмий раз. Завжди враховували при оцінюванні країни: ВВП на душу населення, тривалість життя, свободу та відсутність корупції. Цього року - нововведення. Аналізують також вплив міського та природного середовища на рівень щастя у різних країнах, соціальні взаємодії та інституції.

У "рейтингу щастя" наша держава стоїть між Намібією та Ліберією. 

Вже третій рік поспіль лідирує Фінляндія. А ще у першій десятці найщасливіших країн - Данія, Швейцарія, Ісландія, Норвегія, Нідерланди, Швеція, Нова Зеландія, Австрія та Люксембург.

Найменш щасливими країнами стали Руанда, Зімбабве, Південний Судан та Афганістан.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту